Ki mennyit költ politikai és társadalmi célú hirdetésekre?
Politikusok, pártok, jelöltek, cégek, szervezetek online reklám költekezéseinek toplistája, statisztikái.
Média
"Az RSK új csatornája, RomaPlay arra vállalkozik, hogy megteremt egy közösségi médiafelületet, amelyen a romák méltó módon tudnak megnyilvánulni, és amely igazodási pontként szolgál a romák iránt érdeklődő többségi lakosság számára is. "
16 716 like
16 716 követő
18 reklám
7 777 Ft / reklám
53 Ft / nap
8 Ft / like
8 Ft / követő
-
Címkék: média
Nincs adat
| Megye | Elköltött összeg | % |
|---|---|---|
| Budapest | 60 690 Ft | 43.4 % |
| Borsod-Abaúj-Zemplén | 20 336 Ft | 14.5 % |
| Szabolcs-Szatmár-Bereg | 16 110 Ft | 11.5 % |
| Pest | 6 749 Ft | 4.8 % |
| Bács-Kiskun | 5 927 Ft | 4.2 % |
| Csongrád | 5 732 Ft | 4.1 % |
| Nógrád | 5 191 Ft | 3.7 % |
| Jász-Nagykun-Szolnok | 4 618 Ft | 3.3 % |
| Baranya | 4 579 Ft | 3.3 % |
| Hajdú-Bihar | 3 959 Ft | 2.8 % |
| Heves | 3 861 Ft | 2.8 % |
| Somogy | 3 706 Ft | 2.6 % |
| Fejér | 3 020 Ft | 2.2 % |
| Békés | 2 862 Ft | 2 % |
| Komárom-Esztergom | 2 566 Ft | 1.8 % |
| Veszprém | 2 450 Ft | 1.8 % |
| Győr-Moson-Sopron | 2 421 Ft | 1.7 % |
| Tolna | 2 068 Ft | 1.5 % |
| Zala | 1 954 Ft | 1.4 % |
| Vas | 1 490 Ft | 1.1 % |
A 24.hu szerint kedden folytatódtak a tömeges leépítések a fideszes médiabirodalomban.
TovábbA támogatások nagy részét a Bethlen Gábor Alapkezelő osztotta ki.
TovábbDicstelen véget ért, szakmailag és gazdaságilag is megsemmisült a 2011-ben létrehozott Győr Plusz Média. Az önkormányzati médiaközpontot a Fidesz uralta azután is, hogy ellenzéki polgármestere lett a városnak, aki vagy semennyire, vagy csak pénzért kapott megjelenési lehetőséget. A korlátlan propaganda után már a végkielégítésekre se maradt pénz.
TovábbA Mediaworks valamiért szükségét látta közel 11 milliárd forinttal leértékelni a kiadói jogokat és a brandeket összefogó úgynevezett vagyoni értékű jogait, ráadásul még a választások előtt.
TovábbHasonló jelenség látszik a Mediaworks megyei lapjainak olvasottságában is. A pünkösdi hosszú hétvége után valami megreccsent a Fidesz-közeli médiabirodalomban.
TovábbA Győr Plusz Média teljes portfólióját felszámolják, befejezi munkáját a rádió, a tévé, az online és a print kiadás. A médiaközpont még Borkai idejében született meg tizenegy évvel ezelőtt.
Tovább